O placówce

Godziny pracy: 6:30 – 16:30

Oddziały: 6

Liczba miejsc - 140

Zatrudnienie: 14 nauczycieli, w tym: 1 nauczyciel religii, 1 nauczyciel języka angielskiego, 1 logopeda, 1 rehabilitant ruchowy, 14 osób obsługi

Organ prowadzący: Gmina Namysłów

Organ nadzoru pedagogicznego: Kuratorium Oświaty w Opolu

Forma prawna: przedszkole publiczne

Sposób finansowania: Referatu  Księgowości Jednostek Oświatowych i Żłobka

Sposób przyjmowania i załatwiania spraw:

Godziny otwarcia przedszkola: 6.30 – 16.30

Rok szkolny Przedszkola rozpoczyna się 1 września, a kończy 31 sierpnia, przedszkole jest placówką nieferyjną, termin przerwy wakacyjnej zatwierdza organ prowadzący na wniosek dyrektora Przedszkola.

Dzienny czas pracy Przedszkola zatwierdza organ prowadzący po przedłożeniu przez dyrektora „Projektu organizacji Przedszkola” na dany rok szkolny.

Przedszkole nr 3 w Namysłowie zapewnia bezpłatne realizowanie podstawy programowej (nauczanie, wychowanie i opieka) przez pięć dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku,  w godzinach od 8:00 do 13:00. Przedszkole czynne jest 10 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 6:30 do 16:30.

SPOSÓB PRZYJMOWANIA I ZAŁATWIANIA SPRAW

Interesanci przyjmowani są od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Przedszkola.

Korespondencję można dostarczyć osobiście, drogą pocztową lub elektroniczną na adres e-mail:

dyrektor@p3namyslow.szkolnastrona.pl

sekretariat@p3namyslow.szkolnastrona.pl

Sprawy są rozpatrywane z zachowaniem trybu i terminów zgodnie z Kodeksem postępowania administracyjnego.

OFERUJEMY:

• profesjonalną opiekę przyjaznej i wykwalifikowanej kadry,
  • realizację podstawy programowej wychowania przedszkolnego zgodnie z wytycznymi MEN,
  • ciekawe formy i nowoczesne metody pracy,
  • dobrze wyposażone sale zajęć i ogród przedszkolny ze sprzętem rekreacyjno-zabawowym
  • realizację procesu opiekuńczo-dydaktyczno-wychowawczego według indywidualnych potrzeb i możliwości dzieci,
  • prawidłowo zbilansowane posiłki zgodnie z potrzebami rozwojowymi dzieci,
  • opiekę specjalistów dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Nasze PRIORYTETY:

• SZCZĘŚLIWE I BEZBIECZNE DZIECI
  • ZADOWOLENI I ZMOTYWOWANI DO WSPÓŁPRACY RODZICE
  • WYCHOWANIE W DUCHU ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU (JESTEŚMY EKO…)
  • WYCHOWANIE DO WARTOŚCI UNIWERSALNYCH
  • ETYKA ZAWODOWA