Motylki i Misie

11 pazdziernika 2023r. w grupach: „Misie” i „Motylki ”, odbyły się zajęcia sportowe, które przeprowadził trener lekkoatletyki Pan Leszek Głowacki . Ruch dla dziecka w wieku przedszkolnym jest niezbędnym warunkiem rozwoju fizycznego, psychicznego i społecznego.  Podczas spotkania przedszkolaki miały okazję dowiedzieć się jaki korzyści płyną z aktywnie spędzanego czasu i uprawiania sportu. Trener wskazał, jakie cechy powinien mieć dobry piłkarz oraz zachęcał do trenowania lekkoatletyki i innych dyscyplin sportu. Zwrócił uwagę na systematyczne trenowanie, które przynosi wiele satysfakcji i radości. Dzieci, były bardzo zainteresowane i chętnie dzieliły się swoimi doświadczeniami dotyczącymi sportu i znanych sportowców. Spotkanie zakończył wspólny trening i mini zawody sportowe.

Serdecznie dziękujemy za wizytę.