Wycieczka

W czwartek 12 października grupa Wiewiórek wyruszyła na pierwszą w tym roku szkolnym wycieczkę autokarową.

Pojechaliśmy do Grodu Rycerskiego w Biskupicach. Wycieczka miała charakter rekreacyjno- historyczny. Poznaliśmy średniowieczne rycerskie stroje, zwyczaje i zbroje z tego okresu. Dzieci zwiedziły zbrojownię i gród. Pod nadzorem instruktora rzucały do tarczy nożami i piłkami do celu. Miały również okazję poznać różnego rodzaju herby, które kolorowały według podanego kodu. Wspólnie uczyliśmy się średniowiecznego tańca. Zwieńczeniem wycieczki było syte piknikowanie.

Dzięki świetnej współpracy i opieki pani Joli, Agaty i Pauliny, którym serdecznie dziękuję dzieci bezpiecznie wróciły do przedszkola.

Ponieważ dzieci spisały się na 5+ już myślimy o kolejnym wyjeździe.